NEWS

Jennifer Lawrence Will Do Facebook Fan Event & Attend L.A. Premiere Today!

17. listopadu 2014 v 19:23

Bude fanouškovská akce na Facebookové stráce s Hunger Games castem.Dnes se v Los Angeles koná premiéra.Yahoo a Tumblr budou dělat live stream z Los Angeleské premiéry.

16:00 (jejich čas) PT / 19:00 ET: Facebook fan event
18:00 PT / 21:00 ET: Los Angeles Premiere

Tak doufejme,že se objeví fotky z premiéry a nějaké video z live streamu :)

Hunger Games Trio Might be on Good Morning Britain

8. listopadu 2014 v 12:00

Jennifer Lawrence a její kolegové z Hunger Games - Josh Hutcherson a Liam Hemsworth se možná objeví v Good Morning Britain dne 11.listopadu.Hvězdy tam budou hovořit o filmu Hunger Games:Mockingjay Part 1.Ještě zatím není potvrzen jejich příchod na tuto akci tak se můžeme modlit,aby se tam ukázali :)

The Hunger Games Trio Will Be Appearing on GMA

7. listopadu 2014 v 20:36

Skvělá zpráva! Právě se potvrdilo,že Hunger Games Cast se objeví v Good Morning America - Jennifer Lawrence,Josh Hutcherson a Liam Hemsworth ,právě už příští týden!

Meet Jennifer Lawrence at the Mockingjay Premiere

7. listopadu 2014 v 16:13
Jennifer Lawrence má pro fanoušky Hunger Games jednu skvělou zprávu - máte šanci vyhrát premiéru v LA na Hunger Games:MockingJay Part 1.Na premiéře budete mít šanci se projít na čeveném koberci a k tomu se můžete nechat vyfotit s Jennifer Lawrence a s ostatními herci ve VIP místnosti.

Také zahrnuje let a hotel a 2 vstupenky na Mockingjay Part 1 premiéru a k tomu soukromé obsazení na after-party.Jediné co musíte udělat je,že podpoříte Special Olympics World Games Los Angeles 2015.

PODPOŘTE - Special Olympics World Games Los Angeles 2015.

Snooki i obssesed with Jennifer Lawrence

6. listopadu 2014 v 18:37

Snooki během rozhvoru s MTV chválí Jennifer Lawrence.

"Ona má naší osobnost.Je vtipná,jí nezajímá co si ostatní lidi o ní myslí a jsem jí posedlý.Ona je prostě reálná."

Shirley MacLaine Very Impressed with Jennifer’s Realism

6. listopadu 2014 v 18:22

Legendární filmová ikona Shirley MacLaine promluvila k Vanity Fair Hollywood o mentorování Jennifer Lawrence.Rozhovor byl v Beverly Hills hotel minulý měsíc.

Herečka zmínila společný známý "dlouhý večer" s Jennifer Lawrence,aby MacLaine mohla mentorovat Jennifer.
"Byla jsem velmi ohromena jak byla vázána k jejímu životu a její výchově a jejích přítelů za ty roky."řekl MacLaine. (Moje rada) byla vždycky ,abyste věděli kdo opravdu jste.

"Najděte svou identitu ,protože budete na těžké jízdě,pokud nenajdete - Bude se to zajímavě poslouhat co se s ní stane a bude vést muže." Dodává.

Are Jennifer Lawrence and Chris Martin Back Together?

5. listopadu 2014 v 16:06

Pro pár,který se nedávno oficiálně rozešel,Jennifer Lawrence a Chris Martin jsou stále viděny jak jsou pořád spolu.

27.října - ten samý den nám zdroj prozradil rozchod - Mockingjay herečka navštívila Chrise Martina v Malibu doma,kde byla několik hodin.Ale to nebylo naposledy,když byla spatřena na návštěvě u něho doma.Vrátila se domů o 3 dny později,ve čtvrtek.

Dvojice vyšla samostatně v pátek," strávit skvělý den " u Justina Timberlakea a Jessicy Bielové,když pořádali Halloweenský večírek,zatímco Martin šel koledovat s jeho ex Gwyneth Paltrow a s jeho dětmi Apple a Moses.

V sobotu byla Jennifer opět sptařena ,když jela ke Chrisovi Martinovi domů.
Zatmco jeden zdroj řekl LIDEM,že se pár opravdu rozešel.Jiní říkají,že spolu zůstali.

"Jsou si velmi blízcí." řekl jeden zdroj PEOPLE. "Je toho hodně do sebe a pořád se vídají."
Zástupce Jennifer Lawrence se nevyjádřil.

Pokud jde o jiné tvrzení - "Lawrence se trápí být v blízkosti Chrisa Martina,probíhající blízkost s Gwyneth Paltrow" řekla "se** na jejich vztah",řekl zdroj,hvězda si myslí,že jsou tyhle zpárvy "k popukání".

Larence nedávno koupila dům od Jessica Simpson v Beverly Hills za 8.200.000 dolarů ale ještě se musí nastěhovat.Vzhledem k tomu,že jejich vztah začal letos v létě.Bývá často pryč,aby se setkala Martina na jeho trávníku
"Posledně hodně spolu tráví čas v jeho domě v Malibu,což znamemá,že musí jezdit tam a zpět. - asi 90 minut dojíždění."

Paltrow mezitím v poslední době chválila svého ex Chrise Martina,říkat mu "otec roku" na slavnostní akci pro charitu AIDSamfAR.

Hunger Games: Mockingjay Part 1 - Cast in India

4. listopadu 2014 v 16:28

Bollywood Life nám oznámil,že Jennifer Lawrence by mohla být na návštěve v Indii s celým jejím castem z Hunger Games:Mockingjay Part 1 - budou dělat sé propagační práce v zemi.Tato zpráva ještě zatím nebyla potvrzena od Jennifer jestli se zúčastní několik zemí v průběhu období.

Na webových stránkách citovali,aby se Jen přizpůsobila indických způsob nošení kostýmů od indických návrhářů nebo drahé diamanty.

People's Choice Awards 2015 - Nominee Voting

29. října 2014 v 17:00

Všichni jistě znáte People's Choice Awards.Na stránce už můžete volit pro své favority.Níže v kategoriích jsem vám vypsala,kde byste mohli hlasovat pro Jennifer. :) Snad v nějaké kategorii vyhraje .

FAVORITE MOVIE:
X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST

FAVORITE MOVIE ACTRESS:
JENNIFER LAWRENCE

FAVORITE ACTION MOVIE:
X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST

FAVORITE ACTION MOVIE ACTRESS:
JENNIFER LAWRENCE

Sarah Hylan wants to be friends with Jennifer Lawrence

29. října 2014 v 13:58

Zdá se,že poslední dobou se spousta celebrit baví o Jennifer Lawrence,což je dobré.Nedávno ,Sarah Hyland přiznala,že by chtěla být kamarádkou Jennifer Lawrence.No kdo by nechtěl... :D

Zatímco v úterý v New York City na akci,Sarah nám odhalila,že by byly spolu s J-Law skvělé kamarádky."Taky si myslím,že by bylo úžasné pracovat s Jennifer Lawrence." prozradila Sarah Cosmopolitan.com

"Mám pocit jako bysme si měli podobné osobnosti...Máme spoustu vzájemných přátel,a snažila jsem se s ní propojit na award show,ale ona vždycky půjde domů a jí pizzu a já jsem jako: "Sakra!Chci to udělat! Ale nejsem Jennfer Lawrence - musím zůstat."
 
 

Reklama